מד קרינה מומלץ

מד קרינה איכותי ואמין

דגש מדידות הנדסה וייעוץ היא החברה המובילה בישראל לפתרונות ושירותים בתחום הקרינה. בין היתר חברתנו מוכרת מד קרינה מסוגים ודגמים שונים, המתאימים לצרכיהם של מודדי קרינה מוסמכים, ממוני בטיחות, עובדים באתרי סלולר וגורמים נוספים. אנו מציעים על מכשיר למדידת קרינה מחיר נוח והוגן, ולרשותכם עומד הצוות המקצועי של חברתנו שבמידת הצורך ישמח לייעץ לגבי מד קרינה מומלץ ומתאים לצרכיכם

סוגים שונים של מדי קרינה

כאמור, חברתנו מוכרת גלאי קרינה מסוגים שונים. דוגמא לכך מהווה מכשיר fieldSENSE FS60 5G המתריע על קרינה סלולארית עבור בעלי מקצוע, ומתאים גם לדור 5 החדש. המכשיר מתריע על קרינה בלתי מייננת ובודק למעשה את כל תחומי תדרי התקשורת. הוא רגיש כבר לגלים מתחום ה- FM החל מ- 50 מגה הרץ ומגיע כאמור עד לתחום הגלים של 60 ג'יגה הרץ, בו מתוכננת לפעול רשת דור 5 הסלולרית. בתוך כך, הוא מעניק מספר יתרונות בהיותו מיועד לשימוש אישי נוח ומקצועי, עם עבודה ללא סכנה עבור מטפסי תרנים, ממוני בטיחות, טכנאים ועובדים נוספים הפעילים בסביבת אתרי סלולר. בין היתר, באמצעותו ניתן לוודא כי אנשים העובדים באתר בו מותקנים אתרי סלולר לא ייחשפו לרמות קרינה גבוהות.

נוחות ההפעלה של מכשיר זה ניכרת למשל בהפעלה פשוטה המבוצעת על ידי כפתור אחד. כמו כן, הוא מתאים לעבודה של מגוון בעלי מקצוע ותפקידים מפני שאינו מצריך ניסיון קודם בביצוע בדיקות קרינה ורקע עם מכשירי RF (מדי קרינה). בנוסף, למכשיר זה יש אפשרות הפעלה של מדידה [ניתן לראות את התוצאות ע"י חיבור למחשב] או של ניטור והוא יכול להצביע על אנטנות פעילות ובלתי פעילות. הוא חזק, אמין ופשוט לנשיא, מציג את דרגות עוצמת הקרינה עם מנורת לד, ויש לו אזעקה רועשת המזהירה מפני סכנה לחשיפת יתר לקרינה סלולרית. כל זאת עבור מד קרינה במחיר נמוך יחסית.

מכשירי מדידה לשדות מגנטיים

חברתנו מציעה גם מגוון מכשירים המיועדים למדידה ולניתוח של שדות מגנטיים שמקורם ברשת החשמל (ELF). כך לדוגמא, מכשיר  EMDEX II נחשב לכלי מדידה מוביל לביצוע מדידות וניתוחים, ולמחקרים עבור פרויקטים שונים. זהו מכשיר אמין, איכותי ומדויק, בעל מסנן תדרים מצוין לגלים שבין 40 הרץ ל- 800 הרץ, המודד ערכים שבין 0.1 ל- 3,000 מ"ג. הוא מאפשר ניטור רציף עם הקלטה של רמות שדה מגנטי ב- 3 הצירים המרחביים, בהתאם להגדרות אישיות או לפי ברירת מחדל. עם תום ההקלטה ניתן להעביר למחשב האישי את התוצאות לצורך ניתוח ותיעוד. עם מכשיר זה אפשר לבצע ניטור רציף עד לכמה ימים וכן מדידות רגעיות, כאשר תוכנת EMCALC המצורפת אליו מאפשר העברה, אחסון וניתוח של הנתונים והתוצאות.

לפרטים נוספים והזמנות

כאמור, חברתנו מציעה כמה וכמה מדי קרינה מסוגים שונים המתאימים לצרכיהם של בעלי מקצוע ותפקידים. לפרטים נוספים על המכשירים, לקבלת הצעת מחיר משתלמת והכוונה מקצועית מאיתנו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 09-7666693.

יצירת קשר