אודות חברת דגש

מטרתנו להוביל את שוק השירותים והפתרונות בתחום הקרינה הבלתי מייננת בישראל

אודות החברה

שמים דגש על הקרינה

מטרתנו להוביל את שוק השירותים והפתרונות בתחום הקרינה הבלתי מייננת בישראל תוך שמירה על רמה גבוהה ביותר של ידע ומקצועיות, איכות העבודה ואיכות השירות!

מעל ל-21 שנה מובילה חברת דגש מדידות, הנדסה וייעוץ בע”מ את ענף השירותים והפתרונות בתחום הקרינה בלתי מייננת בישראל. זאת, בדרך של שמירה על הרמה הגבוהה ביותר של ידע ומקצועיות הצוות כולו, לצד הקפדה על מצוינות באיכות העבודה ואיכות השירות. 

בחברתנו צוות הגדול והמקצועי בישראל של יועצי קרינה, מהנדסים מומחים, הנדסאים ומודדים – כולם מוסמכי המשרד להגנת הסביבה. חברתנו עושה שימוש בציוד בדיקה חדיש של היצרניות המובילות בעולם ובתוכנות מקצועיות וייעודיות לתחום. זאת, לצד מו”פ של עשרות שנים, ע”י מהנדסי החברה. חברתנו גם מקיימת מכון הדרכה להכשרת מודדי קרינה מוסמכים, מתוך אמונה ששיפור מתמיד של הידע והמקצועיות בתחום יתרום למדינה בכלל ולענף זה בפרט.

החברה מוסמכת בתקני איכות מחמירים והינה ספק מוכר של משרד הביטחון.

זו אמונתנו וזו דרכנו – כך הצלחנו לשמור שנים כה רבות על מעמדנו המוביל הן מצד הלקוחות בשוק והן מצד גופי הממשל והאכיפה.  

היסטוריית החברה

החברה הוקמה בשנת 2001 על-די תא”ל במיל’ חיים שקד, תא”ל במיל גבי נוה, חתן פרס בטחון ישראל עמוס דגן, ומר ליאור נוה, בעל תואר שני במנהל עסקים. מיד עם הקמתה, הוסמכה על ידי המשרד להגנת הסביבה בישראל למתן שירות ביצוע בדיקות קרינה, סקרי סיכונים והערכות סיכונים קרינה. כבר בשנת 2002 הצטרפו לחברה אינג’ אורן סלומון ואינג’ יאיר סלם, שהביאו ניסיון וידע רב בתחום הקרינה. עיקר עיסוקה של החברה בשנותיה הראשונות היה סביב הקמתם והפעלתם של אלפי אתרי סלולר בארץ. עם השנים גדלה החברה והתרחבה ונוספו לה עוד מהנדסים מוסמכים להתמודדות עם השוק שהלך וצמח ומודדים מוסמכים לעבודות השטח בתחומי הקרינה הסלולארית והקרינה בתדר החשמל. 

בשנת 2006 הצטרף לשורות החברה ד”ר יוסף גראץ’ (ממציא וחוקר וותיק בתחום הקרינה האלקטרומגנטית), בכדי לבנות מחלקה המתמחה בתחום חיזוי הקרינה בתדר רשת החשמל ומתן שלל פתרונות לבעיות קרינה בתחום. במקביל גויס אינג’ מישל ביניאשווילי, שמנהל את המחלקה מאז ועד היום, והינו בן המומחים בארץ לנושא קרינה בתחום רשת החשמל. מאותו שלב הפכה למעשה החברה למובילה בתחומה, ואנו עושים את המיטב שתישאר כך לעוד שנים רבות. 

בשנת 2020 החלה החברה באופן רציף, בפיתוח פתרונות מיגון אקטיבי של קרינה בתדר החשמל ובסוף שנת 2021 הקימה את חברת הבת נס פתרונות מתקדמים בע”מ, המתמחה בתחום ייחודי ומקצועי זה למתן פתרונות לבעיות קרינה מורכבות מרשת החשמל כאשר התחום המוביל הינו מיגון קרינה אקטיבי מתשתיות חברל חשמל.

החברה היום

במהלך השנים שמרה חברת ‘דגש’ על הסטנדרט הגבוה ביותר בשוק הישראלי, בכל שלבי העבודה בתחום ייעוץ קרינה: הערכת סיכונים, ביצוע מדידות קרינה, ניתוח הממצאים והגשת דוחות הבדיקה לרשויות ולמוסדות השונים. החברה מוסמכת בתקני איכות מחמירים והינה ספק מוכר של משרד הביטחון. החברה רואה את המיקצועיות, האתגרים וכמובן שביעות רצון הלקוח כערך עליון ולפיכך מספקת שירות מקצועי ביותר, מהיר, יעיל ואמין, בכל חלקי הארץ באמצעות צוות כח אדם איכותי.
יצירת קשר

חזון החברה

הנהלת החברה ועובדיה פועלים תחת חזון מאד ברור, בראשו עומדת החתירה להמשיך ולהוביל את שוק השירותים והייעוץ בתחום הקרינה הבלתי מייננת בישראל, על ידי שמירת רמה גבוהה של ידע ומקצועיות, ציוד ותוכנות, איכות העבודה ואיכות השירות. אנו רואים בעבודתנו שליחות שמטרתה העצמת הידע בנושא הקרינה הבלתי מייננת, מתן פתרונות בתחום, ואתיקה מקצועית לאורך כל הדרך.

תרומה לקהילה

אנו בחברת ‘דגש’ מאמינים כי כאשר העסק שלכם מוביל, עליכם להוביל גם בפן הערכי והחברתי. מסיבה זו אנו מרגישים מחויבים לקחת אחריות ולתרום לאוכלוסיות מוחלשות ובמצוקה. חברתנו תורמת באופן שוטף, דרך ארגוני צדקה שפעילותם מוכחת כגון אלו”טהמרכז לרכיבה טיפולית בישראלאגודות סיוע לנזקקים, האגודה למלחמה בסרטן, ארגון הצופים בהוד השרון ועוד. אנו רוצים לנצל פינה זו על מנת לקרוא לחברות דומות, מובילות בתחומן, לתרום גם הן לקהילה, במיוחד בתקופה זו בה קטנים התקציבים המופנים לטובת אוכלוסיות נזקקות.

קרא עוד על החברה